درباره شرکت:

شرکت FXCRC با هدف ارائه مجموعه ای از خدمات متنوع در عرصه بازار های مالی جهانی و ایجاد ارتباطی امن و شفاف بین علاقه مندان به سرمایه گذاری و فعالیت در این بازار ها و کارگزاران معتبر بین المللی  تاسیس گردیده است .

این شرکت به پشتوانه سال ها فعالیت در زمینه ارائه معتبرترین سرویس های معاملاتی جهانی , اقدام به تاسیس سایت جدید خود نموده و در نظر دارد تا در ادامه فعالیت های سابق خود , بستری مناسب و امن را برای انجام معاملات فعالان بازار فراهم سازد .

همچنین متخصصان و تحلیلگران این مجموعه در تلاشند تا با ارائه تحلیل ها و گزارش های اقتصادی به روز , نقش پر رنگ تری را در ارتقاء دانش فنی معامله گران و مخاطبان خود ایفا نموده و مقدمات انجام معاملاتی سودمند را برای آنها فراهم آورند .

امید است بتوانیم در این راه همچون سنوات گذشته در حفظ اعتماد شما سرمایه گزاران محترم کوشا بوده و گام های مثبتی را در مسیر تسهیل داد و ستد های مالی شما در بازار بورس بین الملل برداریم , این مهم فقط با راهنمایی و حمایت شما کاربر گرامی امکان پذیر خواهد بود .

مجموعه مدیریت و پرسنل سایت همواره پذیرای نظرات سازنده شما خواهند بود .

درباره سایت :

 سایت  MakeTp با هدف ایجاد و ارتقا دسترسی کاربران خود به دانش روز بازار های مالی جهان تاسیس گردیده است . سعی ما از حدود یک دهه و نیم گذشته تا به امروز بر این بوده است که در وهله اول با استفاده از دانش فنی متخصصان مالی فعال در این سایت , به روز ترین و کاملترین تحلیل ها, سیگنال ها و مقاله های بازار های متنوع مالی جهان (از جمله بازار طلا , نفت , سهام , ارز , … ) را در سایت ارائه کرده و همچنین با ارائه آموزش های رایگان و جامع بازارهای بورس(که عموما بر دو پایه تکنیکال و فاندامنتال استوار می باشند) سهمی در ارتقا سطح دانش عمومی معامله گران ایفا نماییم و در وهله بعدی نیز با ارائه سرویس های کارگزاران معتبر بازار های مالی پلی باشیم  میان کاربران و کارگزاری های فعال بازار تا معامله گران محترم بتوانند در فضایی امن پس از کسب دانش و مهارت لازم برای معامله , به بازار ورود نموده و کسب سود نمایند .

ضمنا با توجه به ممنوعیت فعالیت در بازار ارز بین الملل در داخل ایران , سایت MakeTp ضمن احترام به این قوانین , به اطلاع می رساند  کلیه خدمات مربوط به این بازار صرفا مختص به فارسی زبانان خارج از کشور می باشد .

موفقیت ما در ارائه خدمات بهتر , همواره در گرو انتقادات و پیشنهادات شما کاربران گرامی می باشد .

5 بروکر مطرح دنیا
1200 مشتری وفادار
15 سال سابقه درخشان
120 مقاله آموزشی