افتتاح حساب فارکس 2
افتتاح حساب فارکس 1

ارسال مدارکaxfinancial

 • Date Format: MM slash DD slash YYYY

اگر تا به حال نام فارکس را نشنیده اید باید بدانید که یک بازار مالی و بزرگ بی نظیر را از دست داده اید. فارکس بزرگترین بازار مالی دنیاست که در آن همه چیز اعم از نفت و طلا و سهام معامله می گردد اما مهم ترین چیزی که در آن معامله می شود، ارز است. بازار فارکس در واقع بازار تبادل ارز خارجی می باشد. شما در واقع با افتتاح حساب فارکس از طریق خرید یک ارز در مقابل ارز دیگر و افزایش بهای آن سود بدست می آورید.در این بخش از سایت میک تی پی به شما آموزش می دهیم چگونه یک حساب در فارکس افتتاح کنید و با انواع حساب های فارکس آشنا خواهید شد .

بازار مالی فارکس ریسک بالاتری از دیگر بازارهای مالی مانند بورس دارد اما به همان اندازه هم سود بیشتری دارد و برای همین افراد زیادی در آن روزانه به معامله می پردازند. برای موفقیت در فارکس مانند همه بازارها به آموزش، مطالعه و تحلیل مسائل نیاز است. فردی که می خواهد در فارکس موفق باشد باید بتواند روند ارزها در فارکس را تحلیل کند و از طریق این تحلیل ها بفهمد کدام ارز را بخرد و کدام را بفروشد. در فارکس از تحلیل های بنیادی و تکنیکال جهت موفقیت مالی استفاده می کنند.

مثالی از فارکس

بگذارید یک مثال بزنیم تا قضیه فارکس برای شما روشن تر شود. فرض کنید شما هزار دلار در حساب فارکس خود دارید و می خواهید آن را با یورو معامله کنید. با محاسبه نسبت یورو به دلار می توانید بفهمید که به ازای 1000 دلار می توانید 950 یورو دریافت کنید. حالا باید منتظر بمانید تا بهای ارز یورو در مقابل دلار یا دیگر ارزها بالاتر برود تا شما سود کنید.

در بازار فارکس، امکانات بسیاری در اختیار افراد قرار می گیرد تا بتوانند از طریق آنها به سود بیشتر دست یابند. یکی از این امکانات، اهرم یا لوریج می باشد که میتواند برای کسب سود سرشار بسیار مناسب باشد. اگر شما در حساب خود تنها 1 دلار داشته باشید و اهرم شما 1:100 باشد، این یعنی شما می توانید به ازای 1 دلاری که در حساب خود دارید می توانید 100 دلار در فارکس معامله کنید. اگر در حساب شما 2 دلار باشد پس از طریق اهرم خواهید توانست که 400 دلار در فارکس معامله کنید. مقدار اهرم ها با یکدیگر فرق دارند و افراد باید خوشان اهرم یا لوریج خودشان را انتخاب کنند.

در این متن اما ما می خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه در فارکس، حساب باز کنید و افتتاح حساب در این بازار به چه شکلی است. با ما همراه باشید.

افتتاح حساب فارکس چیست؟

برای این که بتوانید در کنار دیگر افراد که میلیون ها نفر هستند، در فارکس معامله کنید باید ابتدا یک حساب داشته باشید. برای معامله در بازارهای مالی مانند فارکس، دستورات مالی و معاملاتی شما باید توسط یک کارگزار (بروکر) در بازار اجرا گردد.

به روند ثبت مشخصات و ارائه مدارک شناسایی از سوی مشتری به کارگزاری “افتتاح حساب” می گویند. پس از افتتاح حساب واقعی در فارکس، شما می توانید به خرید و فروش ارز بپردازید و سود آن را دریافت کنید.

برای افتتاح حساب باید اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، آدرس، ایمیل، شماره تلفن، رمز عبور، تاریخ تولد، کشور محل اقامت و شماره کارت شناسایی یا گذرنامه توسط فرد به کارگزاری مورد نظر داده شود تا این اطلاعات ثبت گردند و آن گاه فرد می تواند از طریق نرم افزارهای مورد نظر مانند متاتریدر به معامله در فارکس بپردازد. داشتن یک حساب برای خرید و فروش ارز و واریز و برداشت پول الزامی است.

انواع افتتاح حساب فارکس

برای داد و ستد در فارکس شما تنها به حساب مناسب احتیاج دارید آن گاه قادر خواهید بود تا با بانک های بیشمار و میلیون ها انسان در دنیا داد و ستد کنید. شما می توانید در فارکس بر حسب نوع نیازهای خود، حساب باز کنید. سه نوع افتتاح حساب فارکس (استاندارد، مینی و مدیریت شونده) وجود دارند که هر کدام دارای مزایا و معایب خود هستند.

 • اگر می خواهید داد و ستد در بازار فارکس را شروع کنید شما احتیاج دارید که کدام یک از این نوع حساب ها بیشترین تناسب را با مهارت، دانش و تجربه شما دارد.
 • رایج ترین حساب، حساب استاندارد با اهرم(لوریج) 100:1 است که می توان تا صدهزار دلار در آن داشت.
 • حساب های مینی تا سقف 10 هزار دلار در خود جا می دهند و برای افراد مبتدی و پر ریسک یا افراد با بودجه محدود مناسب است.
 • برای کسانی که ترجیح می دهند یک مدیر حرفه ای پرتفو داشته باشند، حساب مدیریت شونده مناسب اما باید توجه داشت که داشتن چنین حساب دارای هزینه های اضافی نیز هست.

حساب های استاندارد

همان طور که در بالا گفته شد رایج ترین حساب در فارکس،حساب استاندارد می باشد. این حساب به کاربر اجازه می دهد تا به ارزش 100 هزار دلار از انواع ارزها دسترسی داشته باشد و با آنها معامله کند.

این به معنای آن نیست که شما باید 100 هزار دلار در حساب خود بخوابانید تا بتوانید داد و ستد(ترید) کنید. با قوانین مارجین(margin) و اهرم یا لوریج (که معمولا در فارکس 100:1 است) می توان با داشتن تنها 1000 دلار در حساب مارجین می توان 100 هزار دلار در حساب استاندار معامله کرد.

مزایا

1)خدمات دهی: از آنجایی که حساب استاندارد برای معامله به شکل کامل نیاز به پول و سرمایه کافی دارد، بیشتر کارگزاری ها خدمات بیشتر و بهتری را برای افرادی دارای این حساب فراهم می کنند. این کار موجب سود بیشتر کارگزاری ها خواهد شد.

2)سود بالقوه: با هر پیپ که به ارزش 10 دلار است، اگر یک موقعیت با 100 پیپ در یک روز با شما حرکت کند، آن گاه سود شما 1000 دلار خواهد بود. دیگر حساب ها هرگز نخواهند توانست چنین سودی به یک فرد بدهند.

معایب

1)نیاز به سرمایه: بیشتر کارگزاری ها احتیاج دارند که حساب های استاندارد، کار خود را حداقل بالانس  شروع کنند که مبلغ 2000 هزار دلار است. این مبلغ حداقلی گاهی اوقات حتی 5 هزار و 10 هزار دلار است.

2)ضرر بالقوه: همان گونه که شما این فرصت را دارید تا 1000 دلار در یک روز سود کنید، می توانید در صورتی که 100 پیپ علیه شما باشند 1000 دلار ضرر کنید. این ضرر می تواند برای یک معامله گر بی تجربه با حداقل موجودی در یک اکانت، ویران کننده باشد.

این نوع حساب برای افراد باتجربه و دارای سرمایه مناسب توصیه می شود.

حساب مینی تریدینگ

افتتاح حساب فارکس از نوع حساب مینی تریدینگ، یک حساب معامله ساده است که به معامله گران اجازه می دهد تا با مبالغ اندک به داد و ستد بپردازند. در بیشتر حساب های کارگزاری ها، مقدار مینی برابر است با مبلغ 10 هزار دلار یا یک دهم یک مبلغ استاندارد است. بیشتر کارگزاری هایی که حساب های استاندارد ارائه می دهند، حساب های مینی هم ارائه می کنند تا بتوانند مشتری های مرددی را که در سرمایه گذاری با مبلغ بالا تردید دارند به خود جذب کنند.

مزایا

1)ریسک کم: با معامله 10 هزار دلار دیگر تریدرها و معامله کننده های مبتدی نگرانی خاصی ندارند و می توانند بدون آن که حساب خود را نابود کنند به داد و ستد بپردازند. معامله گرهای باتجربه هم می توانند از طریق این حساب، استراتژی های جدید خود را بدون ریسک مبلغ زیاد آزمایش کنند.

2)نیاز به سرمایه کم: بیشتر مینی حساب ها می توانند با مبالغ بین 250 تا 500 دلار افتتاح شوند و اهرم(لوریج) آنها می تواند تا 400:1 نیز بالا برود. یعنی با 250 دلار می توانید تا سقف 100 هزار دلار معامله کنید.

3)قابلیت انعطاف: کلید موفقیت در معامله موفق، داشتن یک نقشه مدیریت ریسک و درست اجرا کردن آن است. با حساب مینی و مبالغ آن ، این کار بسیار آسان تر است چون ریسک حساب استاندارد بسیار بالا است. شما می توانید چندین مینی خریداری کنید و ریسک خود را به حداقل برسانید.

معایب

1)سود اندک: وقتی ریسک کم باشد، سود هم کم خواهد بود. حساب های مینی که مبالغ 10 هزار دلاری را معامله می کنند می توانند تنها 1 دلار به ازای هر پیپ از حرکت سود بدهند، در حالی که این مبلغ در حساب های استاندارد 10 دلار است. این نوع حساب برای افراد تازه کار در فارکس و آنهایی که دنبال امتحان کردن استراتژی های ساده هستند، توصیه می شود.

حساب های میکرو: حساب های خواهر مینی محسوب می شودند و در بعضی از بروکرهای آنلاین در دسترس هستند.این حساب ها با مبالغ 1000 دلاری به داد و ستد می پردازند و حرکات پیپ شان ، 10 سنت می ارزد. این حساب ها معمولا برای سرمایه گذارانی که دارای دانش مبادله ارز خارجی محدود هستند. این حساب می تواند با مقدار اندک 25 دلار افتتاح شود.

افتتاح حساب فارکس

حساب مدیریت شونده

حساب های معاملاتی مدیریت شونده، حساب های فارکسی هستند که سرمایه متعلق به شماست اما تصمیمات خرید و فروش بر عهده شما نیست. شما اهداف را در این حساب ها تعیین می کنید(میزان سود، میزان ریسک) و مدیرها باید حساب را مدیریت کنند تا شما به این اهداف برسید.

دو نوع از حساب مدیریت شونده وجود دارد:

1.حساب مشترک: پول شما داخل یک حساب مشترک  و در کنار سرمایه های دیگر افراد قرار می گیرد و سود هم به شکل مشترک تقسیم می شود. این حساب ها بر اساس تلورانس ریسک طبقه بندی می شوند. معامله گری که به دنبال سود بیشتر است، پول و سرمایه خود را در حسابی می گذارد که ریسک بالاتری داشته باشد در حالی که فردی که دنبال سود ثابت است خلاف آن را انجام می دهد. حتما چشم اندازهای مالی را پیش از سرمایه گذاری مطالعه کنید.

2.حساب های فردی: یک کارگزار هر حساب را به صورت فردی مدیریت می کند و برای هر فرد به صورت جداگانه تصمیم می گیرد.

مزایا

1)راهنمای حرفه ای: داشتن یک بروکر فارکس حرفه ای که حساب را مدیریت می کند، مزیتی بسیار خوب محسوب می شود. بنابراین اگر شما می خواهید تا پرتفوی متنوعی داشته باشید بدون آن که تمام روز مراقب بازار باشید، این نوع حساب گزینه ای عالی خواهد بود.

معایب

1)قیمت: باید بدایند که بیشتر حساب های مدیریت شونده، حداقل برای حساب مشترک به 2000 دلار پول و برای حساب  شخصی به 10 هزار دلار پول نیاز دارند. علاوه بر اینها، مدیرهای حساب مقداری کمیسیون دریافت خواهند کرد که آن را هزینه نگهداری حساب می خوانند که به صورت ماهانه یا سالانه محاسبه می شود.

2)انعطاف پذیری: در حساب مدیریت شونده اگر بازار در حال یک حرکت باشد، شما آن انعطاف پذیری را برای حرکت سریع همراه با آن ندارید بلکه شما تنها به تصمیمات مدیر حساب وابستگی دارید(که این تصمیم ها باید درست گرفته شوند).

حساب دمو

درباره انواع حساب هایی که در فارکس می توانید داشته باشید صحبت شد. مهم نیست که چه گونه حسابی را انتخاب می کنید اما مهم است که یک آزمایش سریع از حساب خود داشته باشید. بیشتر کارگزاری ها دارای حساب دمو نیز هستند که به سرمایه گذاران این اجازه را می دهد تا از داشتن حسابی بدون ریسک استفاده کنند و پلتفرم ها و سرویس های مختلف را امتحان کنند.

حساب دمو، در واقع حسابی آزمایشی است و شما می توانید با داشتن یک حساب دمو هر چقدر که دوست دارید ریسک کنید. شما با این حساب نه سودی می کنند و نه ضرری خواهید کرد. فارکس این امکان را به شما می دهد تا با داشتن یک حساب دمو بتوانید قلق های این بازار را به خوبی یاد بگیرید و برای داشتن یک حساب واقعی آماده شوید. حتما از حساب دمو پیش از افتتاح یک حساب واقعی بهره ببرید.

آموزش تصویری افتتاح حساب فارکس

اگر می خواهید در فارکس، حسابی باز کنید پس این بخش را با دقت بخوانید. شما می توانید از دو راه برای افتتاح حساب اقدام کنید. توجه کنید که حساب شما از طریق بروکر AX financials باز خواهد شد که کارگزاری بسیار معتبری در سطح دنیا می شود.

1.ارسال اطلاعات مورد نیاز برای پشتیبانی مجموعه AX financials به همراه تصویر پاسپورت

شما در این روش نیاز دارید تا اطلاعات زیر را وارد کنید:

نام و نام خانوادگی: در این قسمت شما باید نام و نام خانوادگی خود را هم به انگلیسی و هم به فارسی وارد کنید. توجه داشته باشید که هر دوی آنها لازم هستند.

شماره تلفن همراه: در این قسمت، شماره تلفن همراه برای ارتباط بین شما و مجموعه مورد نظر که قرار است کارهای شما را انجام دهد، وارد کنید.

آدرس ایمیل: ایمیل را حتما وارد کنید چون بسیاری از پیام های کارگزاری از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

تاریخ تولد: در این محل باید تاریخ دقیق تولد خود را وارد کنید.

نشانی محل سکونت به فارسی: در این قسمت باید آدرس محل زندگی خود را وارد کنید.

ارسال تصویر پاسپورت: دقت نمایید که تصویر پاسپورت میبایست کاملا واضح و به صورت رنگی باشد، انعکاس نور در آن وجود نداشته باشد و چهار گوشه پاسپورت در آن مشخص باشد و همچنین توجه نمایید که میبایست حداقل شش ماه به تاریخ انقضاء پاسپورت زمان مانده باشد. حداکثر حجم تصویر ارسالی گذرنامه باید 25 مگابایت باشد.

 • دقت نمایید که در صورت استفاده از این روش دیگر نیازی به پر کردن فرم کامل ثبت نام نمی باشد و شما میتوانید این اطلاعات

تکمیلی را در پنل کاربری خود تکمیل نمایید. به همین دلیل استفاده از روش شماره 1 راه آسان تری برای انجام افتتاح حساب میباشد.

2.افتتاح حساب فارکس از طریق وبسایت AX financals

در این روش تمامی اطلاعاتی که در روش قبل اعلام شد مورد نیاز است و علاوه بر آن میبایست اطلاعات جزیی تر مورد نیاز نیز توسط کاربر وارد شود. برای افتتاح حساب فارکس میبایست به لینک زیر مراجعه نمایید:

www.axfinancals.com

پس از این که وارد این وبسایت شدید، در بالا دو نوع گزینه را مشاهده می کنید: live account و demo account . بر روی live account کلیک کنید تا وارد صفحه افتتاح حساب واقعی به آدرس https://acc.axfinancials.com/live-aplication/ زیر شوید. پس از وارد شدن به این صفحه در پایین وبسایت تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد:

افتتاح حساب فارکس

 چه مواردی را در فرم بالا پر کنیم؟

حال باید تک تک موارد را با دقت پر کنید:

Title: به معنی عنوان است و از قبل 5 پیش فرض برای آن انتخاب شده است که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

First name: در این قسمت باید نام خود را وارد کنید.

Surname: این قسمت را باید با نام خانوادگی خود پر کنید.

Email address: در این قسمت باید ادرس ایمیل خود را وارد کنید.

Country of residence: در این قسمت باید نام کشور محل اقامت خود را بنویسید.

نکته: در قسمت پایین تر، متنی با شرح “Please do not send me marketing emails” وجود دارد که با تیک زدن مربع کنار آن می گویید که “لطفا برای من ایمیل های تبلیغاتی ارسال نشود”.

پس از وارد کردن این اطلاعات روی Next در پایین، کلیک کنید تا به مرحله بعدی افتتاح حساب در کارگزاری AX financals بروید. پس از رفتن به گام بعدی تصویر زیر را در وبسایت مشاهده خواهید کرد.

افتتاح حساب فارکس

فرم personal details

در این قسمت از افتتاح حساب فارکس باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.

در قسمت بالایی تذکر داده شده که لطفا حتما نام وارد شده با نام روی پاسپورت یا تصویر شناسایی دیگر، تطابق کامل داشته باشد. شما باید موارد زیر را وارد کنید:

Gender: در این قسمت جنسیت خود را مشخص می کنید. اگر مرد هستید Male و اگر زن هستید Female را انتخاب کنید.

Middle name: نام میانی خود را باید در اینجا وارد کنید. وارد کردن این قسمت ضرورتی ندارد.

Date of birth: در این قسمت باید تاریخ تولد خود را به صورت دقیق مشخص کنید.

Country of tax residency: این قسمت باید نام کشوری را وارد کنید که در آن مالیات پرداخت می کنید.

Address: آدرس محل سکونت خود را باید به شکل دقیق وارد کنید . در این قسمت باید شماره پلاک، نام خیابان، استان محل سکونت ، نام کشور و کد پستی خود را وارد کنید. دقت داشته باشید که همه آنها را صحیح وارد کنید.

در قسمت یکی مانده به آخر از شما سوال شده آیا آدرس پستی شما همان آدرس کد پستی شماست که شما باید با yes یا No جواب دهید.

Mobile telephone: در این قسمت هم باید شماره موبایل خود را وارد کنید.

روی Next کلیک کنید تا به صفحه بعدی که مربوط به اطلاعات مالی و کاری است بروید.

شما تصویر زیر را پس از وارد شدن خواهید دید.

افتتاح حساب فارکس

فرم Employment & Financial Information

از بالا به پایین به ترتیب باید اطلاعات زیر را وارد کنید:

 • وضعیت شغلی: در این قسمت باید یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید: شاغل، خود اشتغالی، بازنشسته، بیکار، دانشجو.
 • نوع شغل: در صورتی که شاغل هستید، در این قسمت باید یکی از گزینه های کشاورزی و معدن، خدمات، کامپیوتر و الکترونیک، خدمات مشتریان یا آموزش پرورش را انتخاب کنید. در صورتی که خود اشتغالی دارید گزینه های دیگری هم برای شما فعال خواهد شد. اما اگر دانشجو و بیکار یا بازنشسته باشید گزینه دیگری از شما سوال نخواهد شد.
 • اسم شرکت یا مجموعه: باید اسم شرکتی را که در آن کار می کنید بنویسید
 • سِمَت و مقام شما: شما باید مشخص کنید که در شرکت چه سمتی دارید: رییس، معاون یا کارمند
 • درآمد تقریبی سالانه از کلیه منابع: باید مقدار درآمد سالانه خود را بنویسید
 • ارزش تقریبی پس انداز شما به استثنای منزل شخصی
 • ارزش تقریبی مبالغ موجود برای تجارت در سال

لطفا منبع یا منابع وجوه خود را برای تجارت ذکر کنید.

1- استخدام 2- ارث 3- پس انداز 4-درآمد از خانواده یا شریک 5- درآمد از مستغلات 6- سرمایه گذاری 7- منابع دیگر

 • مبلغ سپرده اولیه برای شروع

در پایین تر سوالات و اطلاعات بیشتری از شما پرسیده شده است که جواب دادن به آنها ضرورت دارد و درباره میزان تجربه شما از داد و ستد و تجارت مالی است.

آموزش حساب

فرم تجارب گذشته

سوالات به ترتیب زیر است:

 • در 12 ماه گذشته ، چند بار موارد زیر را در یک محیط واقعی استفاده کرده اید؟

فارکس

معاملات آتی ، CFD یا Spread Bets

سهام یا اوراق قرضه

 • چه مدت این محصول را معامله کرده اید؟(این سوالات در صورت انتخاب فارکس پرسیده می شوند)؟

اغلب:حداقل 20 بار

گاهی اوقات : حداقل 10 بار

به ندرت: کمتر از 10 بار

 • میانگین مقدار معاملات شما به لات چقدر بوده؟

میکرو لات 0.1

0.5- مینی لات 0.1

لات استاندارد کمتر از ۱

لات استاندارد کمتر از 10

 • آیا حداقل یک ماه با یک حساب آزمایشی معامله

کرده اید؟ بله ، خیر

در قسمت بعدی باید میزان دانش و تجربه شما از مارکت مشخص شود.

 • ایا در حال حاضر اشتغال فعلی/سابق ، تجربه تخصصی و ریسک های FX و CDF یا صلاحیتی که درک شما از تجارت با اهرم های تجاری را بالا ببرد دارید؟ (باید یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید)
 • بله، من به مدت حداقل 2 سال به صورت مستقیم در نقشی مرتبط به صنعت خدمات مالی فعالیت داشته ام
 • بله، من به خوبی متوجه ریسک محصولات اهرمی از طریق سمینار ها و دیگر آموزش های تخصصی مرتبط به CFD و FX TRADING هستم
 • بله، من دارای دیپلم یا مدارک بالاتر مرتبط به این بخش هستم
 • خیر، من تجربه شغلی )در حال حاضر یا قبلا ( در این زمینه ندارم
 • بر این موضوع واقف هستم که تجارت در مارکت های دارای اهرم های تجاری ریسک بالایی دارد(تیک زدن این گزینه ضروری است).
 • من متوجه هستم که اتفاقات غیر مترقبه و نوسانات بیش از حد بازار ممکن است توانایی بروکر را برای ارایه ی قیمت ها و اجرای سفارشات تحت تاثیر قرار دهد(تیک زدن این گزینه ضروری است).

فرم اطلاعات حساب

بعد از این و در قسمت پایین تر باید اطلاعات حساب را که شامل موارد زیر است وارد کنید.

حساب فارکس

 • پسوورد تلفنی
 • مایل به تجارت چه محصولاتی هستید؟
 • لطفا واحد پولی اکانت خود را انتخاب کنید

به طور پیش فرض دلار را انتخاب نمایید

 • آیا شخص دیگری برای شما معامله میکند؟
 • از چه منبعی راجع به ما اطلاع پیدا کردید؟

موتور جستجوگر – کد های تبلیغات – روزنامه و مجلات – دوستان – معرفی شده توسط یک آی بی )نماینده( – مراسم و رویداد ها – دیگر موارد

 • اهداف سرمایه گذاری شما چیستند؟

1.رشد سرمایه 2. سفته بازی 3. درآمد 4. انجام هدج

 • چگونه داد و ستد خواهید کرد؟

روزانه – هفتگی – ماهانه

 • میزان ریسک پذیری شما چقدر است؟

ریسک پذیر – متعادل – محافظه کار

فرم support documentation

حال روی Next کلیک کنید تا به صفحه بعد بروید. در صفحه بعد باید مدارک مورد نیاز خود را آپلود کنید. شما تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد:

 حساب

در این بخش می بایست تصویر مدارک خود را آپلود نمایید.این تصاویر را میتوانید توسط دوربین موبایل خود تهیه نمایید. دقت کنید که عکس ها میبایست کاملا واضح ، رنگی و شفاف باشد و چهار گوشه مدرک در آن مشخص باشد و همچنین تصویر فاقد اشیا اضافه ای باشد که مانع مشاهده جزییات نوشته شده در مدرک می شود. ( مانند انگشت و غیره)

توجه: جهت تایید حساب کاربران ایرانی ارسال مدرک پاسپورت کفایت میکند و نیاز به ارسال مدرک دیگری نمی باشد بنابراین در بخش زیر فقط گزینه پاسپورت را انتخاب کرده و تصویر آن را آپلود نمایید.

پس از آن باید قسمت پنل کاربری را تکمیل کنید.

پنل کاربری جهت مدیرت آسان اکانت های مشتریان، تغییر رمز عبور و مدیریت اطلاعات شخصی و غیره به کار برده می شود. دو بار پسورد وارد کنید و به صفحه بعد بروید.

در قسمت نهایی باید همه موارد را تایید کنید و سپس Submit را بزنید. شما تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

توجه: پس از تکمیل و تایید اطلاعات یک ایمیل اتوماتیک برای شما از سمت مجموعه AX financals ارسال می گردد و پس از تایید اطلاعات حساب شما ایمیلی حاوی اطلاعات پنل کاربری به همراه شماره اکانت متا تریدر و پسوورد آن طی 24 ساعت کاری برای شما ارسال میگردد.

فارکس

افتتاح حساب با مجموعه میک تی پی

مجموعه میک تی پی به راحتی، حساب فارکس شما را باز خواهد و دیگر شما نیاز به طی کردن مراحل بالا ندارید. کافی است که به این آدرس بروید و اطلاعات خود را وارد کنید تا مجموعه میک تی پی، بقیه کارهای شما را انجام دهد.

تکمیل فرم افتتاح حساب فارکس و ارسال آن به معنی مطالعه و پذیرش ” اطلاعیه افشای ریسک   Maketp ” و همچنین “قوانین بروکر” مربوطه می باشد . اطلاعیه افشای ریسک در سایت Maketp و قوانین مربوط به معامله گری هر بروکر , در سایت همان کارگزاری قابل مشاهده می باشد.

در صورت وجود هر گونه سوال و ابهام در مسیر ثبت نام , می توانید با همکاران ما در بخش پشتیبانی در تماس باشید :

پشتیبانی تلگرام : @Maketp

انواع حساب های Forex کدامند ؟

حساب های فارکس عبارتند از حساب میکروForex، حساب سنتیForex ،حساب ECN ، حساب اهرم بالا ، حساب اسپرد کم ،حساب بدون اسپرد ، حساب کپی تریدینگ ، حساب اسلامی Forex

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۲ رای

بین بروکرهای Forex چه تفاوت هایی وجود دارد ؟

بین بروکرهای Forex از نظر انواع حساب های ارائه شده، هزینه های معاملات، کیفیت خدمات و قابلیت اطمینان از لحاظ امنیت سرمایه و غیره تفاوت های زیادی وجود دارد؛ بنابراین، قبل از هر اقدام دیگری لازم است که بروکرها را به دقت بررسی کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۲ رای

روش افتتاح حساب Forex چگونه است ؟

وقتی که بروکر خود را انتخاب کردید، روند افتتاح حساب تبدیل به یک پروسه استاندارد می شود که در واقع شبیه به بازکردن یک حساب بانکی است. اینها مواردی هستند که بروکر معمولا از شما درخواست می کند: نام و نام خانوادگی، آدرس، ایمیل، شماره تلفن، رمز عبور حساب کاربری، تاریخ تولد، کشور محل اقامت، شماره کارت شناسایی/گذرنامه.

هنگامی که تمام اطلاعات خود را جهت پردازش ارائه دادید، معمولاً بروکر از شما می خواهد که اسنادی مانند کارت شناسایی، پاسپورت و شاید یکی از قبوض (گاز، آب، برق و یا بیانیه بانکی) را جهت تائید آدرس خود ارسال کنید. می توانید به آسانی و از طریق کابین شخصی خود اسناد و مدارک خواسته شده را در وب سایت بروکر مورد نظر آپلود کنید.

زمانی که اطلاعات و مدارک شما توسط بروکر تائید شد (معمولا در چندین ساعت یا حداکثر یک روز کاری)، می توانید با سپرده گذاری در حساب (واریز و برداشت Forex) شروع به معامله کنید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۲ رای
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای